Назад
Проекти

Скасовано штраф через невинуватість платника податків

Вкрай поширеною досі є практика накладення арешту на суми ліміту ПДВ платників податків в межах кримінального провадження.

Наш клієнт також потрапив у таку ситуацію.

Незважаючи на те, що ухвала про накладення арешту була протягом місяця скасована апеляційним судом, клієнт втратив можливість своєчасно зареєструвати податкові накладні протягом строку дії незаконного арешту.

І таких накладних було більше 14000 на загальну суму ПДВ більше 17 млн. грн.!

Здавалося б, нервів і пошкодженої перед клієнтами репутації досить, однак, біда не ходить одна – і клієнт отримав ще й штраф за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних на суму 2,5 млн. грн.

Адвокатами нашого Об’єднання запропоновано скористатись процедурою адміністративного оскарження штрафу – зважаючи на явну невинуватість клієнта та космічний обсяг документів, якого б потребував судовий розгляд.

Складена адвокатом скарга з детальної аргументацією невинуватості клієнта та участь у її розгляді дали бажаний для клієнта результат – скасування штрафу в адміністративному порядку. А це означає – швидше (2 місяці) та з мінімальними витратами ресурсів.


Партнер
Пивоварова Руслана
Детальніше
Новини 27.12.2019

Не реєструються податкові накладні?

З 19 грудня триває колапс СЕА ПДВ. Як повідомляє Державна податкова служба України, це пов’язано із проведенням слідчих дій. ДПС обіцяє, що штрафів за прострочення реєстрації не буде, однак, не зайве підстрахуватись.

Детальніше
Новини 24.12.2019

Ще одна перемога!

Ми увійшли в ТОП-100 юридичних компаній України та стали лідерами в таких практиках, як будівництво та нерухомість, кримінальне право та процес та White Collar Crime.

Детальніше
Проекти 17.12.2019

Постійне користування землями фермерського господарства: наскільки тривале таке право?

Чому болюча? Тому що слово «постійно», навіть без звернень до юридичних визначень, означає безперервно, безстроково, назавжди. Чому ж фермери втрачають ділянки, які були надані у постійне користування? Чи можуть вони розраховувати на певну стабільність власної діяльності, хоча б у розумінні сталого володіння своїм земельним банком?

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини