Назад
Новини

Ще одна перемога!

Наполеглива робота АО «Кролевецький та партнери» цього року була відзначена всеукраїнським професійним юридичним виданням «Юридична газета» в рейтингу «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній 2019».

Ми увійшли в ТОП-100 юридичних компаній України та стали лідерами в таких практиках, як будівництво та нерухомість, кримінальне право та процес та White Collar Crime.

Дякуємо нашим клієнтам!


Новини 27.12.2019

Не реєструються податкові накладні?

З 19 грудня триває колапс СЕА ПДВ. Як повідомляє Державна податкова служба України, це пов’язано із проведенням слідчих дій. ДПС обіцяє, що штрафів за прострочення реєстрації не буде, однак, не зайве підстрахуватись.

Детальніше
Проекти 26.12.2019

Скасовано штраф через невинуватість платника податків

Вкрай поширеною досі є практика накладення арешту на суми ліміту ПДВ платників податків в межах кримінального провадження.

Детальніше
Проекти 17.12.2019

Постійне користування землями фермерського господарства: наскільки тривале таке право?

Чому болюча? Тому що слово «постійно», навіть без звернень до юридичних визначень, означає безперервно, безстроково, назавжди. Чому ж фермери втрачають ділянки, які були надані у постійне користування? Чи можуть вони розраховувати на певну стабільність власної діяльності, хоча б у розумінні сталого володіння своїм земельним банком?

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини