Назад
Проекти

Інвестування в будівництво
vs
будівельні афери:
чи можливо отримати квартиру?

Будівельний бізнес в Україні є одним із найперспективніших, адже акумулює великі потоки грошових коштів. Однак, часом, ці гроші отримуються коштом звичайних громадян, так званих «інвесторів у новобудови», та осідають зовсім не в їхніх майбутніх квартирах. За умовами договору, з обіцянок забудовників є надія на швидке отримання омріяної квартири, а в результаті – заморожений проект, судові процеси, відмова у набутті права власності на квартиру, борги, постійна оренда житла та інші фінансові незручності.

Наш клієнт опинився в аналогічній ситуації. Та не зважаючи на всі поневіряння він все ж таки отримає свою квартиру!

Це історія про звичайного громадянина, який У 2007 році інвестував у новобудову і упродовж 2-ох років повинен був отримати свою омріяну квартиру. Приємна ціна, добре місце розташування та впевнені обіцянки забудовника. Що ще необхідно для прийняття рішення? Звичайно, треба терміново укладати договір, поки є можливість, поки «горить»!

Проконсультуватись з юристом у той момент «не було часу». Зате потім часу на роздуми, як виходити із ситуації, було більше, ніж достатньо: порушення строків здачі будинку в експлуатацію на 9 (!) років, неплатоспроможність забудовника, розірвання договорів та зміна підрядника, судові процеси. Проект був заморожений на роки.

Коли врешті решт будинок був прийнятий до експлуатації, наш Клієнт стикнувся з ще більшою проблемою – його ім’я якимось дивом зникло зі списків інвесторів, забудовник уникав будь-яких комунікацій. Після отримання фактичної відмови у передачі квартири, Клієнт виявив оголошення щодо продажу цієї ж квартири на ріелторських сайтах. Згодом забудовником взагалі було повідомлено, що ця квартира закріплена за іншою особою. Клієнт побоювався, що це вже остаточна втрата і квартири, і сплачених за неї коштів.

Однак, оперативні дії адвокатів дозволили заблокувати продаж квартири. Захист прав Клієнта здійснювався у судовому порядку. Як результат: судом задоволено вимоги нашого Клієнта, зобов’язано забудовника надати документи для оформлення права власності на квартиру в новобудові.

У питаннях інвестування коштів у будівництво своєчасне звернення до юриста «ДО того ЯК» часто економить Ваші кошти на безцінні нерви.


Партнер
Вікторія Зайцева
Детальніше
Новини 27.10.2020

Доступ ДПС до рахунків без рішення суду:
чи виправдано втручання держави в банківську таємницю

15 вересня 2020 року в ВРУ був зареєстрований законопроєкт, що пропонує надати податковій службі доступ до інформації на банківських рахунках платників податків без рішення суду.

Детальніше
Новини 19.10.2020

«Земля йде з-під ніг»
або як не втратити землю у процесі оформлення документів?

У цій статті спробуємо проаналізувати найбільш часті проблемні питання та надати на них відповіді з точки зору актуальної судової практики.

Детальніше
Новини 12.10.2020

Будівництво в смартфоні:
міф чи реальність?

Мріяли про свій власний будинок, дачу чи невеличкий комерційний об’єкт, але надто заформалізовані та незрозумілі процедури будівельного законодавства відбивають бажання робити конкретні кроки для реалізації? Вихід є!

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини