Назад
Проекти

Скасовано штраф Держпраці

Наш клієнт працює в готельно-ресторанному бізнесі. Як це часто буває, підприємець орендує приміщення у будівлі, яка орендується також іншими суб’єктами господарювання. Працівниця, яка працювала в одного з орендарів, написала скаргу на свого роботодавця. Однак, Держпраці вирішила перевірити всіх орендарів за вказаною адресою. Ну так, на всякий випадок.

Серед них опинився і наш клієнт.
На цьому «співпадіння» не закінчилися.

Чомусь інспектори, як завжди, не цікавились фактами, зазначеними у зверненні, яке стало підставою для інспекційного відвідування, а взялись перевіряти усе підряд. Під час перевірки виявилось, що в одного суб’єкта немає працівників, окрім директора, інший є фізичною особою – платником єдиного податку (це означає, що за перше порушення він отримав би лише попередження, а не штраф). Залишався тільки наш Клієнт. Тому, нашвидкуруч без відома особи (фактично прихованою камерою) було знято відео на телефон з людиною, яка працювала у платника єдиного податку та підписано, що це – неоформлений працівник нашого Клієнта.

Звісно ж, було винесено постанову про накладення штрафу, незважаючи на надані пояснення.

Далі наслідки цього «відвідування» вже стали предметом розгляду у суді. Як результат роботи команди податкової практики Об’єднання, було скасовано постанову про накладення штрафу внаслідок відсутності доказів порушення нашим Клієнтом трудового законодавства.

Однак, судового спору можна було б уникнути, за умови правильної поведінки всіх суб’єктів, у яких було проведене інспекційного відвідування.

Вже 15 жовтня відбудеться безкоштовний онлайн-семінар про перевірки Держпраці, де ми детально розберемо алгоритм дій при проведенні інспекційних відвідувань та позапланових перевірок Держпраці, який дозволить уникнути необґрунтованих штрафів.

Посилання на вебінар: https://www.facebook.com/events/328610201921726/

Реєструйтесь: https://forms.gle/zJhXnx3a2eQ9fRJ87


Партнер
Руслана Пивоварова
Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини