Logo image

Кролевецький та Партнери

Шановні друзі!

Історія діяльності нашої компанії почалася в 2007 з заснування регіональної юридичної фірми. На сьогоднішній день, маючи офіси в Києві та Харкові, ми вже більше 11 років успішно супроводжуємо проекти наших клієнтів по всій Україні.

Адвокатське об'єднання «Кролевецький та партнери» - це команда з 18 професійних адвокатів і юристів. Ми працюємо в сферах кримінального права, земельного права, податкових спорів, антикорупційного та корпоративного права, займаємося питаннями реструктуризації та банкрутства, вирішення спорів, надаємо юридичну підтримку з питань нерухомості та будівництва.

Наші юристи є членами таких професійних національних та міжнародних об'єднань як: Асоціація правників України, Національна асоціація адвокатів України, International Bar Association.

АО «Кролевецький та партнери» у 2018 році увійшло в ТОП-5 провідних юридичних фірм Північно-Східного регіону України, а також в ТОП-100 "Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України-2018". Крім того, об’єднання було визнано лідером в таких практиках, як кримінальне право та процес, податкове право, практика в сфері будівництва та нерухомості.